Aeroflot získal ocenění Best Airline in Eastern Europe a Premium economy onboard catering v anketě Skytrax World Airline Awards

S radostí oznamujeme, že Aeroflot vyhrál dvě kategorie v prestižní soutěži Skytrax World Airline Awards. Kromě kategorie Nejlepší letecké společnosti ve východní Evropě získal Aeroflot celosvětovou kategorii Nejlepší catering v premium economy (comfort class).

Nejlepším dopravcem východní Evropy se stal Aeroflot již po šesté v řadě a po sedmé celkově. Ocenění za Best Premium Economy Onboard Catering pro nás představuje  průlom.  Předtím ocenění patřilo dříve společnosti Singapore Airlines, která byla uznána mnoha hodnoceními za nejlepší na světě.

 

Aeroflot potvrzuje své místo mezi 20 největšími leteckými společnostmi v oblasti osobní dopravy

Skupina Aeroflot znovu potvrdila své postavení mezi 20-ti nejvýznamnějšími světovými leteckými společnostmi v osobní dopravě. Informace byla potvrzena ve dvou nejvýznamnějších globálních leteckých publikacích, Air Transport World a Flight Airline Business.

V globální letecké zprávě společnosti ATW – 2018 se Aeroflot a její dceřiné společnosti nacházejí na 19. místě v celosvětovém měřítku podle počtu přepravených cestujících. Celkově skupina Aeroflot v roce 2017 přepravila 50,1 milionu cestujících, přičemž tempo růstu 15,4% v počtu cestujících bylo nejrychlejší mezi tradičními leteckými společnostmi.

 

Aeroflot mezi nejlepšími světovými leteckými společnostmi podle výběru vína na palubě

Výběr vín Aeroflotu v Business Class byl vybrán jako nejlepší na světě společností Global Traveler, high-end americkým časopisem pro luxusní cestovatele.

Aeroflot La Capra Chenin Blanc 2016 z Jihoafrické republiky získal v soutěži Wine Airline Wine titul nejlepší bílé víno podávané na mezinárodních linkách (Global Traveler’s 15th annual Wines on the Wing Airline Wine Competition). Aeroflot byl také vysoce hodnocen pro své šampaňské v Business Class, které se ve své kategorii umístilo na druhém místě.

 

Aeroflot planeSpolečnost Aeroflot si udržela titul přední evropská letecká společnost na World Travel Awards

Aeroflot získal první místo  již druhý rok v řadě ve dvou kategoriích na prestižních World Travel Awards: Europe’s Leading Airline a Europe’s Leading Airline – Business Class. V letošním roce Aeroflot navíc zvítězil i v kategorii  Europe’s Leading Airline to Asia.

Kromě těchto cen byl Aeroflot oceněn i americkou asociací cestujících APEX,  v červnu 2018 získal Aeroflot ocenění  Passengers Choice ve dvou kategoriích: Best Global Airline in Europe and Best Seat Comfort in Europe.