Společnost Air France se odjakživa snaží rodinám s dětmi zpříjemnit cestování na svých palubách a dělá vše, co je v jejích silách, aby děti zabavila a rodičům zaručila cestování bez stresu.

S jedním a půl milion malých cestovatelů na palubách letadel Air France každý rok, a to včetně přibližně 250 000 dětí, které cestují samostatně – ale přesto stále velmi mile doprovázeny, se společnost snaží  tyto služby stále vylepšovat s jedním jediným cílem: aby cestování děti bavilo!

  • Kouzelník na palubě

Od 1. července 20017 se děti budou moci na dálkových letech společnosti Air France naučit kouzlit. Jeden ze členů palubního personálu společnosti Air France, který je zároveň i kouzelníkem, připravil speciálního průvodce jako součást zábavného programu na palubě. Všechny triky je možné provádět s předměty, které děti najdou v sadě, kterou na palubě dostávají všichni malí cestující. Kouzlo!

Na dálkových letech společnosti Air France nyní nabízíme dvě nové sady her pro děti ve věku od 3 do 8 let

  • Meditace speciálně připravená pro cestování letadlem

„Mind“ je název nového meditačního programu, který byl vytvořen tak, aby dětem i rodičům pomohl relaxovat a ukázal jim výhody koncentrace a zklidnění na dálkových letech společnosti Air France. Letos v létě je součástí zábavného programu na palubách letadel i šest různých meditací pro děti.

  •  Nové sady her pro dálkové lety 

Na dálkových letech společnosti Air France nyní nabízíme dvě nové sady her pro děti ve věku od 3 do 8 let. Kromě omalovánek a pastelek v nich malí cestovatelé najdou také magnetický rámeček na fotografie, antistresový míček a malá zvířátka, z nichž si mohou vytvořit sbírku.