Kde jinde očekávat jedinečný cestovní zážitek než na palubě Airbusu A380, největšího dopravního letadla světa? Společnost Emirates provozuje celkem 68 letadel tohoto typu a neustále investuje do špičkového vybavení a zlepšování služeb na palubě tohoto dvoupatrového stroje.

Airbus A380 je pro svoji jedinečnost oblíbený mezi zákazníky všech cestovních tříd. Na palubě Emirates A380 nechybí wi-fi připojení ani oceňovaný systém palubní zábavy s více než 2 000 kanály včetně nejnovějších filmů, televizních pořadů, her a hudebních hitů.

Cestující první třídy si mohou vychutnat díky soukromým kabinkám absolutní klid. V nich je připraveno pohodlné vodorovné lůžko, osobní minibar i toaletní stolek se zrcadlem. Nechybí dokonce ani sprcha.

Pro cestující první a byznys třídy, kteří se rozhodnou vychutnat si sklenku vína nebo míchaný nápoj ve společnosti dalších pasažérů, je připraven kultovní palubní salónek. Ve všech třídách jsou podávány pokrmy připravené uznávanými šéfkuchaři. Ti vždy využívají čerstvých surovin a inspiraci hledají v receptech z kuchyní celého světa. V první a byznys třídě je jídlo servírováno na kostním porcelánu značky Royal Doulton a nechybí zde ani výběr exkluzivních ročníkových vín a šampaňského.

Emirates A380 si díky prvotřídním službám a pohodlí získal oblibu pasažérů z celého světa. Navíc je proslulý svojí účinností, protože spaluje o 20 % méně paliva než jeho nejbližší konkurent. Emirates Airbusem A380 obsluhuje více než 35 pravidelných linek napříč celým světem. Nově také společnost představila A380 se dvěma cestovními třídami s ohromnou kapacitou až 615 pasažérů.

Clanek 1b Clanek 1c