Při letech trvajících déle než šest hodin, bude pro cestující obchodní třídy k dispozici kosmetická etuje, vybavená kosmetikou  luxusní značky Salvatore Ferragamo (nahradí kosmetiku L’Occitane). Při letech, které trvají více než osm hodin, jsou toalety již tradičně vybaveny doplňkovými produkty kosmetické značky Caudalie.

Pro cestující obchodní třídy na linkách do 6-ti hodin letu, mají cestující na většině linek operovaných  letadly typu  A320, nově možnost využít i upgradované zábavné zařízení, tablet Samsung Galaxy Tab 8.4 S .

Aeroflot již tradičně dbá na vysoký komfort pro své prémiové cestující, trvale se snaží o zlepšování  služeb a pomocí průběžných inovací se již  pevně zařadil mezi přední evropské prémiové letecké společnosti.

V posledních letech, byly služby ruského vlajkového dopravce v Business class  oceněny v mnoha různých anketách a žebříčcích.

Podrobnější  informace o všech typech Aeroflot Cclass naleznete na http://www.aeroflot.com/cms/en/flight/on_board/business/

Další informace a  obrázky občerstvení na palubě a profesní zkušenosti  šéfkuchařů tvořících  Aeroflot menu najdete zde: http://www.aeroflot.ru/cms/en/flight/exquisite_food

Další upgrade Business Class produktu na dálkových i středně dlouhých linkách!2