HRG Charity Day je náš každoroční projekt, jehož cílem je podpořit české organizace, které pomáhají opuštěným zvířatům. A protože si rádi hrajeme, pojali jsme jeho 4. ročník trochu netradičně.

HRG Charity Day 2017K registraci účastníků nám nově posloužila naše chytrá platforma R4E (Register for event), kterou naši klienti využívají pro management svých firemních akcí od incentiv až po konference. Mohli jejím prostřednictvím potvrdit svou účast, uhradit registrační poplatek a získat přístup k aktuálním informacím týkajícím se této akce. A pak už se všichni těšili na zážitkovou hru, kterou pro ně připravilo naše oddělení Meetings, Groups & Events.

8. srpna nás časová smyčka nás přenesla zpět do 30. let dvacátého století, kdy doba hospodářské krize svedla nejednoho počestného pražského občana na scestí a do náručí pražské galerky. A to právě v momentě, kdy se inspekční tým proslulého rady Vacátka zatím neúspěšně snažil přijít na kloub záhadnému mizení domácích mazlíčků pražské smetánky. Uvítal tak každou pomoc, která by vedla k vyšetření tohoto zapeklitého kriminálního případu.

Jaké štěstí, že se několik skupinek neohrožených dobrovolníků z řad našich klientů rozhodlo vydat do ulic Starého i Nového města pražské mordpartě pomoci. Díky svému důvtipu a rafinovaným vyšetřovacím metodám skutečně dopadli nelítostného zločince, který rozplakal nejednu dámu z vyšší společnosti.

Kriminálníka dopadli právě v momentě, kdy si přepočítával peníze získané za výhru na výstavě koček (že byla mourovatá Greta zákeřně zcizená, asi netřeba dodávat). Než ho však triumfálně předali do rukou zákona, museli za pomoci nejrůznějších indicií a zapeklitých úkolů rozklíčovat kudy se vydat, koho se zeptat a koho vlastně hledat. Nejen, že to zvládli bravurně, ale ještě se u toho skvěle bavili.

IMG_4076Za svůj úspěch sklidili ovace na překrásné střešní terase hotelu Sheraton, kde na ně kromě řádného vyznamenání čekala barbecue party a mohli se s pocitem dobře odvedené práce věnovat nejen zábavě, ale také charitativní činnosti.

Výtěžek z registračních poplatků, z prodeje dárkových předmětů a knih věnovaných naším týmem dal spolu s příspěvkem HRG dohromady krásných 64.672 Kč. Částku jsme spravedlivě rozdělili mezi Pražský spolek ochránců zvířat a Azyl naděje.

Chtěli bychom všem účastněným, našim klientům, zaměstnancům i partnerům – letecké společnosti KLM a hotelu Sheraton, velmi poděkovat za to, že se podíleli na této akci. Ceníme si vaší pomoci a těší nás pocit, že můžeme společně podporovat dobrou věc. Už teď se těšíme na další ročník.

Pokud byste chtěli kočky a pejsky v nouzi podpořit i mimo naše akce, informace najdete na webových stránkách PSOZ a Azylu naděje:

    http://psoz.cz/cs/

  http://azyl-nadeje.webnode.cz/

Fotogalerie  z akce :

DSC_0488DSC_0505DSC_0506

DSC_0478DSC_0470DSC_0466

IMG_3878IMG_3966DSC_0484

IMG_4021