„Vyjádřete své díky zaměstnancům a obchodním partnerům nezapomenutelnými zážitky.“

double-decker-bus-349917_1920Doporučíme destinace a program s ohledem na velikost, složení skupiny, charakter akce a Vámi již navštívená místa. Poskytneme Vám znalosti o nabízených destinacích a místních podmínkách.  Díky silnému postavení na trhu vyjednáme nadstandardní cenové podmínky u skupinových letenek a zarezervujeme kvalitní ubytování v prověřených hotelech a resortech po celém světě.

Zajistíme kreativní programy v závislosti na povaze zájezdu, obstaráme ověřeného průvodce, vybereme nevšední i zážitkový catering v netradičních prostorech. Vyřídíme potřebná víza a vhodné cestovní pojištění. Zajistíme osobní odbavení na letišti a doprovod zkušeného produktového manažera po dobu konání.

Dnešní dynamická doba a konkurenční prostředí nám ukazuje, že byznys stojí stále více na mezilidských vztazích. Pro udržení dlouhodobě úspěšné spolupráce je nepostradatelná sounáležitost a důvěra, o kterou je třeba pečovat. V této souvislosti nabývá na významu incentivní turistika. Přináší totiž ideální možnost, jak poděkovat obchodním partnerům, klientům či zaměstnancům za spolupráci a skvělé výsledky.

Pozvěte ty, kterých si vážíte, na jedinečný pobyt, na který budou dlouho vzpomínat. Je to investice, která se vám vrátí v podobě pevných vztahů a přispěje k dobrému jménu vaší společnosti.

Itinerář vyladěný do posledního detailu

Váš incentivní zájezd může být relaxační, poznávací, sportovní nebo klidně adrenalinový. Ať už jde o outdoorové aktivity na horách, wellness či poznávání exotické destinace, program přizpůsobíme na míru vašim požadavkům, rozpočtu i charakteru skupiny. Vaši hosté budou okouzleni luxusním ubytováním, otestují místní gastronomii, poznají přírodní i kulturní zajímavosti. Připravíme pro ně atraktivní itinerář, který bude plný nevšedních zážitků, ale zároveň ponechá prostor pro odpočinek.

beach-1867137_1920Garancí úspěchu jakékoli incentivní akce, kterou pořádáme, jsou především naši lidé, profesionálové ve svém oboru. Naši produktoví manažeři s mnohaletou zkušeností se neustále vzdělávají a navštěvují mezinárodní veletrhy, kde čerpají informace o nejnovějších trendech v incentivní turistice. Právě díky nim a jejich kreativitě se každá vaše akce stane neopakovatelnou. Pokaždé vás překvapíme novou, zajímavou lokalitou a originálním programem.

Nic neponecháme náhodě díky perfektní znalosti všech nabízených destinací. I vzhledem k celosvětové působnosti HRG máme širokou síť partnerů (od místních průvodců po hotely, půjčovny vybavení apod.), které máme ověřené a můžeme vám tak garantovat prvotřídní standard služeb.

Produktový manažer, který incentivní zájezd připravoval, je vám k dispozici po celou dobu jeho konání. Může tak dohlížet na dodržení plánovaného harmonogramu, bezpečnost účastníků a hladký průběh celé akce. Bezprostředně reaguje na případné změny a nestandardní situace, aby vše proběhlo k vaší spokojenosti.

Ke každé incentivní cestě přistupujeme komplexně. Postaráme se o zajištění letenek, transferů na letiště, cestovního pojištění, víz a logistiky na místě. Poradíme si i s koordinací dopravy pro cestující z odlišných míst, se skupinovými letenkami i nestandardními požadavky.

Svěřte realizaci vaší incentivní cesty do našich rukou. Víme, jak na to, aby se pro všechny zúčastněné stala výjimečným zážitkem.