Letecká společnost Jet Airways, indický soukromý prémiový dopravce, nabízí denní spojení z Prahy nebo Vídně s jedním přestupem v Evropě (Amsterdam, Paříž, Londýn) nebo v Dubaji do Bombeje, Dillí a dále do mnoha dalších nejen indických destinací. Vnitrostátní letová síť zahrnuje 48 destinací, nabízí tedy ideální spojení do všech koutů indického subkontinentu. Kromě toho operuje Jet Airways do mnoha dalších východoasijských měst  (Colombo, Singapur, Hong Kong…), ale i do Toronta (z Prahy nebo Vídně přes Amsterdam).

Dálkové lety z Amsterdamu a Paříže jsou operovány moderními letouny Airbus A330-300 v konfiguraci Economy a Business. Palubní produkt v obou třídách je na vysoké úrovni typické pro asijské dopravce. I na kratších vnitrostátních letech nabízíme plnohodnotný servis včetně teplého občerstvení s výběrem ze dvou variant a širokou škálu nápojů.

Cestující v naší Premiere class (označení pro obchodní třídu) mohou využít jejích výhod již na letišti, samozřejmostí je vstup do salonků, vyšší váha odbavených zavazadel, přednostní odbavení atd. Na palubě pak na cestující čeká exkluzivní servis s občerstvením navrženým světovými šéfkuchaři a palubní zábavní systém se širokou nabídkou programů, hudby a her.

Ekonomická třída nabízí pohodlná prostorná sedadla, vynikající občerstvení a osobní zábavní systém.

Svým pravidelným cestujícím nabízíme věrnostní program JetPrivilege, nicméně naši klienti mohou sbírat i míle do partnerských programů, jako Miles&More, FlyingBlue atd. (více informací  na jetairways.com).

JA