• Společnost Air France otevřela novou čekárnu pro děti, které cestují samy a čekají na terminálu 2 letiště Paris-Charles de Gaulle na navazující let více než dvě a půl hodiny.Sledování letu v reálném čase a fotografie z jejich příletu!

Rodiče nyní mohou být v klidu, díky mobilní aplikaci společnosti Air France mají možnost sledovat cestu svých dětí v reálném čase – od odbavení po nástup do letadla, start až k přistání. Tyto informace také mohou sdílet s osobou, která na dítě čeká v cíli cesty a poté, co dítě dorazí, může rodičům prostřednictvím aplikace dokonce poslat fotku.

  • Nová čekárna pro děti čekající na navazující lety na terminálu 2 letiště Paris-Charles de Gaulle

Společnost Air France otevřela novou čekárnu pro děti, které cestují samy a čekají na terminálu 2 letiště Paris-Charles de Gaulle na navazující let více než dvě a půl hodiny, čekárna má 350 m2. Součástí čekárny je odpočívárna pro unavené děti, které za sebou mají dálkový let, herna pro děti ve věku od 5 do 9 let, posezení s knihovničkou, televizí a USB zásuvkami pro nabíjení chytrých telefonů a tabletů, hernou pro náctileté vybavenou playstation Sony PS Vita a PS4 a stolním fotbalem, v celé čekárně je samozřejmě k dispozici WiFi. Na takovém místě dětem čas rychle uběhne, s radostí se jim zde budou věnovat zaměstnanci, kteří se postarají o to, aby bylo cestování pro děti příjemným zážitkem!