Naše agentura se nespecializuje pouze na zajištění služebních cest. Tým špičkových profesionálů vám obstará a připraví vše v oblasti konferencí, meetingů a seminářů. 

„Meetingy zajišťujeme vždy komplexně… tím pomáháme klientům šetřit jejich čas i náklady a zjednodušit organizaci firemních akcí.“

Vytipujeme vhodnou lokalitu s ubytováním v České republice i zahraničí a vybereme vyhovující konferenční prostory včetně technického a audiovizuálního vybavení i tlumočníka. Zkoordinujeme komplexní logistiku a zajistíme letenky i potřebná víza, zvolíme vhodnou formu stravování.

Připravíme doplňkové programy – služby průvodce, výlety a okružní jízdy, wellness a relaxace, sportovní a tematické aktivity. Osobně ověříme kvalitu vybraných prostor, vybavení a rozsah služeb před konáním akce. Usnadníme organizaci akce pomocí naší registrační technologie „R4E“ (více o aplikaci v sekci Technologie).

 

Semináře

Účast na odborných konferencích a kongresech

Pokud pořádáte konferenci či jinou firemní odbornou akci, jsme vám připraveni usnadnit její přípravu i samotnou realizaci. Víme, jak efektivně využít váš čas i finanční prostředky. Postaráme se o kompletní organizační zajištění vaší akce a vy se můžete zaměřit na kvalitu obsahové stránky.

Konference zajištěná od A do Z nejen v Čechách, ale i v zahraničí.

Vyhledáme a smluvně zajistíme konferenční prostory tak, aby odpovídaly cílovému efektu vaší konference, rozsahu a potřebnému technickému zázemí (optimální osvětlení, audiovizuální technika aj.). Vždy vám nabídneme na výběr mezi tradičními a alternativními prostory dle vašich nároků.

Správný výběr ubytování s potřebnou kapacitou v místě konání či jeho dobré dosažitelnosti je důležitým spojencem efektivně využitého času i finančních nákladů při organizaci vašich konferencí. Vyjednáme vám ty nejvýhodnější ceny a finanční podmínky. Na základě časového harmonogramu konference navrhneme vhodná dopravní spojení a postaráme se o kompletní logistiku účastníků z různých míst v Česku i zahraničí.

Konference se samozřejmě neobejde bez kvalitního a správně voleného občerstvení, které neohrozí koncentraci posluchačů. Všechny gastronomické služby (rauty, obědy, coffee-breaky, welcome coffee atd.) navrhneme a zajistíme tak, aby korespondovaly s charakterem akce i případnými dietetickými požadavky účastníků.

Celkový dojem konference dokreslí patřičně načasovaná a vhodně zacílená forma doprovodného společenského programu. Můžete zvolit variantu wellnessu a relaxace, výletů či okružních jízd nebo možnost sportovního či kulturního vyžití. Ze široké nabídky doprovodných aktivit vám vždy vybereme tu nejvhodnější pro daný typ akce a její harmonogram.

Kromě personálního zajištění v podobě hostesek, tlumočníku, fotografa apod. vám poskytneme asistenční službu našeho produktového manažera. Po dobu celé konference bude dohlížet na kvalitu objednaných služeb a převezme řešení případných problémů a komplikací.

Naše podpora tímto však při organizaci konferencí či jednání mimo prostory vaší firmy zdaleka nekončí. Pro usnadnění registrace všech účastníků a sdílení informací k pořádané konferenci vám poskytneme naši vlastní interaktivní aplikaci R4E (Register for Event). Tyto registrační stránky přehledným způsobem umožňují správu přihlášek, konsolidují všechny potřebné informace od účastníků, a především jsou schopné řešit i přímé platby za služby, které pořádající firma účastníkům nehradí. R4E je plně responsivní aplikací jak pro webové prohlížeče, tak pro mobilní telefony, lehce přizpůsobivá vašim korporátním barvám. Funkce fotogalerie a zpětného dotazníku spokojenosti jen doplňuje komplexnost R4E pro vaše firemní eventy.

 

Konference

Kongresy v souladu s etickými kodexy

Patříte mezi farmaceutické firmy a zajišťujete účasti vašich zaměstnanců i externích klientů na odborném lékařském kongresu? I od toho tu jsme. Díky dlouhodobé zkušenosti jsme si vědomi veškerých specifik, které kongresové cestování přináší. Proto všechny požadavky zpracováváme v souladu s plněním etických kodexů, důsledné ochrany informací a protikorupčními pravidly.

Postaráme se o zajištění dopravy, ubytování, potřebných víz a samozřejmě i samotné registrace vždy v souladu s vaší cestovní politikou, která koresponduje s etickým kodexem. S námi se můžete spolehnout, že vše vyřídíme precizně a včas s důrazem na minimalizaci vašich nákladů.

Důležitou součástí naší podpory v rámci cest za lékařskými kongresy je i komplexní reporting všech finančních nákladů spojených s touto cestou. Vždy vám poskytneme požadovaná data sestavená dle vašich potřeb.