Hledáte novou atraktivní incentivní destinaci pro rok 2017, která není příliš daleko? Proč ne Malta?  Maltské ostrovy leží v srdci středozemního moře, vzdálené jsou pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy. Malta se řadí mezi velmi oblíbené incentivní destinace i proto, že angličtina je druhým oficiálním jazykem.  onsite_malta_14

Letecké spojení na Maltu je v roce 2017 od dubna do konce října až 4 krát týdně úterý, středa a dva lety v sobotu provozované  Air Maltou a ČSA. Podnebí na ostrovech je velmi mírné, na Maltě je přes 300 slunečních dní.  Již v dubnu se teploty šplhají k 20 stupňům, ideální pro incentivní aktivity.

Ostrovy nabízejí širokou škálu možností  teambuildingových aktivit od sportovních po kreativní.  Je možné provozovat veškeré vodní sporty, včetně oblíbeného vodního póla.  Delegáti si mohou uvařit svůj vlastní oběd dle tradičních maltských receptů, vyrobit vlastní keramickou nádobu, nebo absolvovat džíp safari po ostrově Gozo. V historické Vallettě je možné zorganizovat hledání rytířského pokladu, nebo jiné zajímavé aktivity.

Na Maltě jsou k dispozici  čtyř a pěti hvězdové hotely, které nabízejí veškerý komfort ubytování i využití hotelového zařízení – bazény, sauna, fitness. V hotelech je dále možné využít konferenční místnosti pro schůzky, nebo zhodnocení aktivního dne.

Většina restaurací na Maltě nabízí středomořskou tradiční kuchyni, kde je možné ochutnat maltské delikatesy. Je možné také zorganizovat pobyt na bio farmách, kde si účastníci mohou sklidit produkty, z kterých posléze uvaří oběd. Zajímavostí jsou středověké restaurace, kde se platí původními stříbrňáky. Večeře je doplněna divadelním představením.

U nejmenšího ostrova Comino je možné zorganizovat bitvu mezi „Rytíři“ a „Piráty“ na dobových lodích vplutím do vod křišťálově čisté Modré laguny.

Tyto a mnoho dalších aktivit je možné zorganizovat na třech malých ostrovech ve Středozemním moři – Maltě, Gozu a Cominu, které se těší na Vaši návštěvu ….

event_solutions_malta_2        alpine_sterling_candi_6         alpine_sterling_candi_15

Maltská centrála cestovního ruchu
zastoupení v ČR
Spálená 51, Praha 1
email: info@malta-info.cz