Kontaktujte nás

Představujeme se

Proč s námi

 

Kontaktujte nás

Proč s námi

Poradneství

Technologie

 

Management služebních cest

 

ikona letenky

Letenky

V rámci zajišťování služebních cest vystavujeme letenky:
- všech leteckých společností včetně nízkonákladových dopravců
- pro individuální cestující i různé velké skupiny
- na pravidelná letecká spojení i charterové lety

ikona ubytování

Hotely

V našem HRG globálním hotelovém programu naleznete zvýhodněné ceny v přibližně 15000 hotelích po celém světě. Díky přístupu k dalším rezervačním systémům a spolupráci s našimi pobočkami po celém světě si poradíme s poptávkami ubytování ve všech destinacích i během exponovaných termínů.

ikona jízdenky

Vlakové jízdenky

Využijte do blízkých destinací možnosti vlakového spojení, které je rychlé, levné a spolehlivé. Přes náš vlastní terminál Českých drah vám rádi vyhledáme nejvhodnější spojení a vystavíme jízdenku.


ikona pronájmy aut

Pronájem automobilů

Spolupracujeme se všemi dostupnými autopůjčovnami po celém světě. Ať již potřebujete pronájem malého levného auta či reprezentativního vozu s vlastním řidičem, víme, jak na to.


ikona pojištění

Pojištění

Máme v nabídce řadu produktů různých pojišťoven na našem trhu a proto vám můžeme doporučit variantu pojištění, která je pro vaši cestu optimální. Poradíme si i s pojištěním na dlouhodobé či opakované cesty do zahraničí, stejně tak i s nestandardními typy připojištění.

ikona víza

Víza

Zajišťujeme komplexní vízový servis. Cestujete z České republiky do zahraničí a jste držitelem jiného než českého pasu? I v takovém případě vám vždy poskytneme ověřené informace o vašich vízových povinnostech.

HRG Meetings, Groups & Events (MG&E)

 

ikona FSV akce

EXKLUZIVNÍ INCENTIVNÍ CESTY DO VŠECH KOUTŮ SVĚTA

Osvědčená motivace spolupracovníků, obchodních partnerů a zákazníků dokonale zorganizovanými nevšedními zážitky na nevšedních místech kdekoli na zeměkouli. Rovněž rychlé a profesionální zajišťování manažerských dovolených na klíč.


ikona kongresy

TOP PRACOVNÍ SETKÁNÍ V ČESKÉ REPUBLICE A V ZAHRANIČÍ

Příprava a organizace konferencí, zasedání, seminářů, stáží či jednání vrcholového managementu. Samozřejmostí je zprostředkování veškerých doprovodných gastronomických, kulturních, sportovních, vzdělávacích a dalších programů.


ikona incoming

MEZINÁRODNÍ LÉKAŘSKÉ A JINÉ ODBORNÉ KONGRESY

Komplexní cestovní servis při vysílání odborníků na významné akce kongresového typu ve světě. Standardně zahrnuje dopravu tam a zpět, transfery, kvalitní ubytování blízko místa konání akce a registraci za co nejvýhodnějších podmínek.


ikona manažerské dovolené

FIREMNÍ AKCE - OBCHODNÍ, SPOLEČENSKÉ I ZÁBAVNÉ

Podpora prodeje, uvádění nových výrobků na trh, firemní a produktové prezentace, teambuildingové aktivity pro posílení pracovních kolektivů, prestižní gala eventy, úspěšné podnikové oslavy, originální vánoční večírky, to vše doma i v zahraničí.


ikona incentivní zájezdy

INCOMING DO ČESKÉ REPUBLIKY A OKOLNÍCH ZEMÍ

Vždy skvělé služby v naší krásné zemi i u sousedů pro návštěvníky z celého světa. Doprava všeho druhu, hotely všech kategorií, restaurace všech chutí, prohlídky turistických zajímavostí, pracovní programy, návštěvy vybraných podniků, apod.

© 2011 HRG Czech Republic Vytvořil Pados s. r. o.