Letenky pro služební a soukromé cesty

O letenkách víme vše. Známe specifické požadavky firem, které vysílají své zaměstnance na služební cesty. Disponujeme špičkovými technologiemi, které garantují vyhledání nejlevnějších cen v rezervačních systémech i mimo ně. Umíme vyjednat zajímavé slevy z cen letenek u většiny leteckých dopravců.

A to nejdůležitější – máme skvělý tým cestovních konzultantů, opravdových profesionálů ve svém oboru, kteří jsou připraveni vyhovět i nestandardním požadavkům a zajistit hladký průběh vaší cesty od začátku do konce.

Naši konzultanti zpracovávají požadavky našich klientů vždy komplexně – kromě standardních či nízko-nákladových dopravců vždy navrhnou i případnou návaznou pozemní dopravu, upozorní na vízovou povinnost, doporučí vhodné ubytování, zajistí parkování na letišti a další doplňkové služby. Mají přístup do rezervačních systémů našich zahraničních poboček a mohou tak zajistit letenky za ceny, které nejsou na našem trhu běžně dostupné. V případě skupinových cest vyžádají a porovnají nabídky více leteckých dopravců a vyjednají pro vás nejlepší cenu. Obrátit se na ně můžete i s požadavky na charterové spoje či pronájem soukromých letadel.

To vše nám dává nejlepší předpoklady k tomu, abychom se stali i pro vás tím nejlepším partnerem v oblasti zajišťování cestovních služeb.

Mezi služby Business Travel patří:

vyhledání standardních i nízko-nákladových spojení, návrh kombinace různých dopravců či jednosměrných letenek
doporučení návazné pozemní dopravy a dalších služeb jako ubytování, vyřízení víz, pronájem aut či pojištění
porovnání cen spojení z různých zdrojů a případné zakoupení letenky přes zahraniční pobočku HRG
zprostředkování nejvýhodnějších skupinových letenek, charterových letů či pronájmů soukromých letadel
zajištění řady doplňkových služeb – letenek z věrnostních programů, vstupů do VIP salonků, zpětné načtení mil do věrnostních programů, parkování na letištích atd.

Parkování na letišti

Samozřejmostí je zajištění parkování Vašeho vozu na letišti. V některých případech jsme schopni Vám nabídnout zajímavé slevy. Možnost zaparkovat svoje auto využívají naši zákazníci nejčastěji:

v Praze – zde nabízíme všechny možnosti (Letiště Praha, GoParking, Vinci)
ve Vídni
v Krakově – dokonce s 90% slevou

Naše služby pokrývají dále většinu odletových míst v ČR, SR, Polsku, Rakousku a Německu.

Transfery z letiště a na letiště

Umíme zařídit transfer „z“ a „na“ letiště přesně podle Vašeho přání (od velice levných až po luxusní varianty dopravy). V cílových destinacích využíváme naše sítě poboček a ověřených dodavatelů. Můžete si být jisti, že dostanete vždy dobrou kvalitu za solidní cenu.


Management služebních cest

Jít na titulní stránku