Pronájem auta na služební cestě

 

Zorientovat se v široké nabídce, rozdílné kvalitě a podmínkách autopůjčoven v zahraničí může být často časově náročné. Právě od toho jsou tu naši zkušení cestovní konzultanti, kteří pro vás vyhledají nejvhodnější variantu, která bude spolehlivá a ekonomická zároveň.

Prostřednictvím rezervačních systémů máme přístup k široké nabídce autopůjčoven po celém světě. Porovnáme za vás ty nejlepší možnosti a doporučíme pronájem u ověřených poskytovatelů, které mají zkušenosti s korporátními cestujícími. Dle vašeho požadavku zarezervujeme vozidlo dle typu, ceny i pojistného krytí s ohledem na vaši firemní politiku.

Tarify autopůjčoven

Základní tarif půjčení auta zahrnuje zákonné pojištění proti havárii, zcizení vozidla a odpovědnosti třetích osob. Zpravidla v něm není obsaženo pojištění čelního skla, podvozku a pneumatik či asistence při ztrátě klíčů. Na místě si může cestující dokoupit dodatečné služby, jako např. připojištění, GPS navigaci, dalšího řidiče, zimní pneumatiky apod.

Nejjednodušším způsobem pronájmu auta na služební cestě je tzv. full value voucher / full credit voucher, který zahrnuje veškeré služby, které bude cestující na místě potřebovat (palivo, připojištění aj.). S jeho vyřízením vám rádi pomůžeme. Voucher zašleme vašemu cestujícímu, který už následně nemusí na místě nic hradit a vaší společnosti zpětně vystavíme fakturu na základě všech čerpaných služeb.

Co zahrnuje full value voucher:

  • Pojištění škody na vypůjčeném vozidle
  • Pojištění škody způsobené třetí strany
  • Pojištění krádeže a škody způsobené zlodějem na vypůjčeném vozidle
  • Příplatky (letiště, nádraží)
  • Taxy
  • Neomezené kilometry
  • Účast dalšího řidiče

V určitých zemích mohou nějaké autopůjčovny vyžadovat na místě garanci za vozidlo pro případ jeho poškození nebo odcizení. Je tedy třeba mít k dispozici embosovanou platební kartu a počítat s tím, že deposit na ní bude blokován po dobu výpůjčky.

Pojištění vypůjčeného vozu

Dopravní nehoda nemusí být na služebních cestách výjimkou. Řešit tyto komplikace s vozidlem z autopůjčovny, a ještě k tomu v zahraničí, není příjemná záležitost. Vyplatí se tedy spolehlivé pojištění, které bezpečně pokryje vzniklou škodu. K rezervaci vozidla vám naši konzultanti rádi zajistí all-inclusive pojištění, které snižuje spoluúčast na minimum, zahrnuje druhého řidiče a neomezené kilometry. Není tak třeba objednávat si jakékoliv dodatečné pojištění na místě a složitě doúčtovávat další náklady.


Management služebních cest

Jít na titulní stránku