Ubytování na služebních cestách

 

Stejně jako spolehlivé a pohodlné letecké spojení může zdárný průběh služební či jiné cesty ovlivnit i výběr ubytování, které by mělo být komfortní, dobře dostupné a za co nejvýhodnější cenu. Naši konzultanti vám vyhledají nejvhodnější variantu dle požadované lokality, typu ubytování, preferovaného způsobu platby i cenového limitu.

Široká nabídka ubytovacích kapacit

Díky tomu, že HRG působí po celém světě, můžeme vám zajistit ubytování prostřednictvím našeho hotelového programu „HRG Global Hotel Programme“. S mnoha hotely a hotelovými řetězci máme vyjednané výhodné podmínky a slevy platné pouze pro naši společnost. K vyhledání nejlevnějších nabídek dále využíváme globální distribuční systémy, hotelové rezervační systémy a další technologie, které sdružují a porovnávají ceny ubytování po celém světě.

Pokud vám vyhovuje rezervovat si hotely samostatně prostřednictvím internetu, rádi vám doporučíme jeden z našich on-line rezervačních systémů. Ubytování si můžete objednat zároveň s letenkou (a případně i vozidlem) a ušetřit tak čas i náklady. V rezervačním systému se Vám zobrazí široká nabídka ubytování včetně hodnocení, vybavení i fotografií. Můžete zde filtrovat podle ceny či lokality a získat přehled o storno podmínkách vybraného hotelu.

Vyjednání speciálních cen

Pokud pro služební cesty využíváte některé hotely opakovaně, jsme schopni vyjednat vám speciální ceny, které nejsou veřejně dostupné. Rádi vám pomůžeme se sestavením vlastního hotelového programu tak, abyste mohli využívat stabilní seznam kvalitních ubytovacích zařízení za nižší ceny a dosahovat výraznějších úspor. Korporátní ceny projednáme s vašimi preferovanými hotely nebo doporučíme vlastní ověřené alternativy ve stejném místě a kategorii.

Předplatba hotelového ubytování

Ne všichni firemní cestující disponují platebními kartami, kterými za své ubytování na místě zaplatí. V tomto případě ubytování předplatíme a vystavíme cestujícímu voucher. Tím se dotyčný na místě prokáže a ušetří tak čas strávený na hotelové recepci. Na ubytování vám zašleme fakturu s dohodnutou splatností, kterou pohodlně uhradíte bankovním převodem.

Ubytování pro skupiny a dlouhodobé pronájmy

Najít volné kapacity ubytování pro větší skupiny v případě konferencí, svátků či jiných událostí může být často problém. Ušetřete svůj čas a nechte pátrání na našich zkušených konzultantech, kteří vám rádi zpracují nezávaznou nabídku několika variant ubytování.

Potřebujete-li zajistit dlouhodobý pronájem pro firemní cestující či vaše obchodní hosty, doporučíme vám osvědčené ubytovací zařízení za výhodné ceny.


Management služebních cest

Jít na titulní stránku