Vlakové a autobusové jízdenky v zahraničí i v ČR

 

Cestování vlakem na služební cestu zažívá renesanci. Jde o ekologický, bezpečný a pohodlný způsob dopravy, který se skvěle kombinuje s jinými dopravními prostředky.

Kancelář ve vlaku

Při cestování do okolních států či mezi evropskými metropolemi zdatně konkuruje letecké dopravě. Nabízí levnější a v někdy dokonce časově úspornější alternativu. Cesta na letiště, odbavení, čekání na zavazadla a cesta z letiště přidají k délce letu alespoň tři hodiny. Přestože v některých případech trvá cesta vlakem dále, čas strávený v něm se dá velmi dobře využít. Po cestě se můžete věnovat pracovním záležitostem nebo si odpočinout na druhý den.

Ve vlakovém kupé získáte větší prostor pro nohy i zavazadla, komfortní pracovní stůl, nechybí občerstvení s roznáškou a zpravidla ani rychlé WiFi připojení. Tiché oddíly, které jsou pro obchodní cestující jako dělané, skýtají příjemné, kultivované prostředí, ve kterém v klidu vyřídíte e-mailovou korespondenci a připravíte se na jednání.

Lůžkové či lehátkové vozy najdete na mezinárodních spojích na Slovensko, do Německa, Francie, Vídně, Basileje, Curychu, Varšavy, Krakova, Budapešti, Minsku i Moskvy. Do cílové destinace přijedete vyspalí a nasnídaní.

Komplexní zajištění vlakových jízdenek

S vyhledáním a zakoupením nejvhodnější vlakové jízdenky vám rádi pomohou konzultanti ze specializovaného vlakového oddělení HRG.

  • Doporučíme optimální spojení s ohledem na čas a náklady
  • Vystavíme vám vlakové jízdenky přímo v rezervačním systému Českých drah (jako jedna z mála agentur disponujeme terminálem ČD UNIPOK, který umožňuje tisknout jízdenky na spojení, která nejsou dostupná přes e-shop Českých či jiných drah).
  • Zajistíme vlakové jízdenky ostatních tuzemských dopravců: Eurolines, Student Agency, RegioJet, LeoExpress atd.
  • Zajistíme vlakové jízdenky zahraničních dopravců: Deutsche Bahn, Eurostar, SNCF – TGV, Ruské dráhy, japonské železniční společnosti atd.
  • Zakoupíme jízdenky i na nestandardní či obtížně dostupná spojení po celém světě
  • Zařídíme, aby všechny vaše spoje navazovaly
  • Flexibilně za vás vyřešíme změny, storna či refundace vlakových jízdenek

Rádi pro vás také zajistíme veškeré návazné služby, které budete na své služební cestě potřebovat, jako např. autobusové jízdenky, trajekty, ubytování apod.


Management služebních cest

Jít na titulní stránku