Organizace a management firemních akcí – Meetings, Groups & Events

  • Teambuildingy

  • Eventy

  • Konference

  • Incentiva

  • Exclusive travel

  • Incoming

 

HRG Meetings, Groups & Events se celosvětově zabývá navrhováním a realizacemi akcí s cílem vzdělávat, motivovat a odměňovat jak Vaše zaměstnance, tak obchodní partnery a zákazníky.

Za více než 20 let praxe jsme úspěšně zrealizovali nespočet velkých i menších firemních akcí, jako jsou veletrhy, kongresy, semináře, výjezdní zasedání, teambuildingy, incentivní zájezdy v zahraničí i v České republice.

U nás nenajdete jednoduché „katalogové“ zájezdy ani balíčkové pobyty, ke každé Vaší firemní akci přistupujeme individuálně, vždy podle Vašich požadavků a potřeb. Díky našim dlouholetým zkušenostem řešíme každou firemní akci, jako jeden „projekt“. Bez ohledu na počet účastníků, typ akce či místo konání jsme vždy schopni nabídnout ty nejvhodnější místa i prostory, zohlednit rozsah akce pro správné navázání doplňkových služeb té nejvyšší kvality.

Úspěch HRG spočívá ve velkém rozsahu profesionálně poskytovaných služeb, úzké a týmové spolupráci všech našich oddělení a zejména ve snaze maximálně vyjít vstříc potřebám našich klientů.

HRG Meetings, Groups & Events díky silnému postavení na českém i světovém trhu, dokáže vždy nabídnout svým klientům výjimečné finanční a obchodní podmínky. U nás budete mít vždy jistotu, že každá Vaše firemní akce je zajištěná komplexně, s účelným využitím finančních prostředků a s maximálním dohledem nad Vašimi akcemi.

 

Teambuildingové a tematické akce

„Týmová práce je základem úspěchu firmy.“

Vyhledáme originální a netradiční místa v České republice i v zahraničí. Zajistíme ubytování v místě konání akce či dobré dostupnosti a objednáme odpovídající konferenční prostory včetně technického a audiovizuálního vybavení. Postaráme se o logistiku účastníků z různých míst v Česku i zahraničí.

Navrhneme širokou řadu indoorových a outdoorových aktivit, zabezpečíme catering a galavečeře s tematickou večerní zábavou za doprovodu českých známých osobností. Osobně ověříme kvalitu vybraných prostor, vybavení a rozsah služeb před konáním akce.

Usnadníme organizaci akce pomocí naší registrační technologie „R4E“ (více o aplikaci v sekci Technologie). Poskytneme osobní asistenci produktového manažera na místě konání.

Více o teambuildingových akcích

 

Kulturní, společenské a sportovní akce

 

„Oživte si cestování netradičními akcemi – je libo Wimbledon, Tour de France nebo Formule 1?“

Připravíme přehled mimořádných kulturních, společenských a sportovních událostí. Obstaráme vstupenky a postaráme se o jejich doručení na Váš stůl. Zarezervujeme ubytování v místě konání akce či dobré dostupnosti a postaráme se o kompletní logistiku. Vyřídíme rezervaci letenek a potřebná víza, zajistíme stravování po celou dobu pobytu.

Poradíme Vám s výběrem a zařídíme správné cestovní pojištění, připravíme doplňkové programy, služby průvodce, výlety a okružní jízdy, wellness a relaxace, sportovní a tematické aktivity a poskytneme podporu produktového manažera během pobytu a na místě konání.

Firemní večírky a Eventy

„Překvapte originálním večírkem.“

Vyhledáme originální a netradiční místa v České republice i v zahraničí, zajistíme ubytování v místě konání akce či dobré dostupnosti. Objednáme odpovídající konferenční prostory včetně technického a audiovizuálního vybavení, moderátora, VIP osobnosti. Postaráme se o logistiku účastníků z různých míst v Česku i zahraničí.

Připravíme tematicky zaměřené doprovodné programy, doplníme živou hudbou v podání kapely nebo DJs, fireshow, módní přehlídkou, kouzelnickým, tanečním či akrobatickým vystoupením. Zajistíme catering a galavečeře za doprovodu českých známých osobností, osobně ověříme kvalitu vybraných prostor, vybavení a rozsah služeb před konáním akce a poskytneme osobní asistenci produktového manažera na místě konání.

Firemní a vánoční večírky pro firmy

Konference, meetingy, semináře a výjezdní zasedání

„Meetingy zajišťujeme vždy komplexně… tím pomáháme klientům šetřit jejich čas i náklady a zjednodušit organizaci firemních akcí.“

Vytipujeme vhodnou lokalitu s ubytováním v České republice i zahraničí a vybereme vyhovující konferenční prostory včetně technického a audiovizuálního vybavení i tlumočníka. Zkoordinujeme komplexní logistiku a zajistíme letenky i potřebná víza, zvolíme vhodnou formu stravování.

Připravíme doplňkové programy – služby průvodce, výlety a okružní jízdy, wellness a relaxace, sportovní a tematické aktivity. Osobně ověříme kvalitu vybraných prostor, vybavení a rozsah služeb před konáním akce. Usnadníme organizaci akce pomocí naší registrační technologie „R4E“ (více o aplikaci v sekci Technologie).

Více o organizaci konferencí a kongresů

 

Účast na odborných kongresech a konferencích

 

„Naše znalosti a dodržování kodexů chrání Vás i Vaše klienty.“

Již od počátku fungování našeho oddělení MG&E je významnou součástí naší práce zajišťování účasti odborníků na specializovaných zahraničních a tuzemských kongresech. Jsme si vědomi veškerých specifik, které kongresové cestování přináší. Proto všechny požadavky zpracováváme v souladu s plněním etických kodexů, důsledné ochrany informací a protikorupčními pravidly.

Navrhneme dopravní spojení podle časového harmonogramu kongresu, nabídneme výběr ubytování od organizátorů i mimo kongresových hotelů v té nejlepší dostupnosti od pořádaného kongresu a zajistíme včasné registrace pro minimalizaci nákladů. Zprostředkujeme stravování v požadovaném rozsahu, postaráme se o kompletní logistiku od A do Z a objednáme odpovídající konferenční prostory včetně technického a audiovizuálního vybavení.

Poskytneme asistenční službu přiděleného konzultanta během celého pobytu, dohlédneme na plnění příslušných etických kodexů a zpracujeme komplexní reporting finančních nákladů spojených s účastí na kongresu.

Incentivní zájezdy do celého světa

„Vyjádřete své díky zaměstnancům a obchodním partnerům nezapomenutelnými zážitky.“

Doporučíme destinace a program s ohledem na velikost, složení skupiny, charakter akce a Vámi již navštívená místa. Poskytneme Vám znalosti o nabízených destinacích a místních podmínkách.  Díky silnému postavení na trhu vyjednáme nadstandardní cenové podmínky u skupinových letenek a zarezervujeme kvalitní ubytování v prověřených hotelech a resortech po celém světě.

Zajistíme kreativní programy v závislosti na povaze zájezdu, obstaráme ověřeného průvodce, vybereme nevšední i zážitkový catering v netradičních prostorech. Vyřídíme potřebná víza a vhodné cestovní pojištění. Zajistíme osobní odbavení na letišti a doprovod zkušeného produktového manažera po dobu konání.

Incentivní zájezdy pro klienty i zaměstnance

Exclusive Travel a soukromé dovolené

„Nechte se hýčkat mimořádnými službami.“

Navrhneme Vám komfortní letecké spojení či pronajmeme soukromé letadlozajistíme vstup do VIP letištních salonků Vámi preferovaných leteckých společností a vyhledáme kvalitní ubytování v ověřených hotelech a resortech po celém světě. Zprostředkujeme Meet&Greet a Limousine service, doporučíme a zarezervujeme luxusní restaurace pro nevšední gastronomické zážitky, zajistíme vstupenky na mimořádné kulturní a sportovní události.

Připravíme výjimečné a nápadité poznávací programy, zabezpečíme osobní ochranu VIP hostů a poskytneme podporu našeho Exclusive Travel manažera 24/7 během Vaší cesty.

Více informací o Exclusive Travel

Incoming

„Postaráme se, aby Vaši hosté odjížděli nadšeni a s touhou se opět vrátit.“

Vybereme ubytování dle Vašich představ a potřeb hostů, a to vždy za nejvýhodnější ceny. Připravíme program respektující kulturní zvyklosti a odlišnosti zahraničních návštěvníků, přizpůsobíme formu stravování a doprovodné aktivity tak, aby podpořili účel návštěvy a seznámili hosty se zvyklostmi naší země.

Zajistíme veškerou logistiku po celou dobu pobytu, obstaráme námi ověřeného a licencovaného průvodce v požadovaném jazyce a poskytneme osobní asistenci našeho produktového manažera.

Incomingové služby pro firmy

Technologie

„Zjednodušte si organizaci firemních akcí pomocí „R4E.“

Společnost HRG je mimo jiné také tvůrcem vlastních technologií, díky nimž usnadňujeme našim klientům organizaci firemních akcí. Na oddělení MG&E jsme vyvinuli uživatelsky jednoduchou internetovou aplikaci interaktivních přihlášek na firemní akce jakéhokoli typu bez omezení počtu účastníků – Register for Event „R4E“.

Hlavní předností této aplikace je „komplexní řešení registrace“, její uživatelská jednoduchost a přehlednost. Slouží k interaktivnímu přihlašování a registraci účastníků jakékoliv firemní akce. Obsahuje veškeré nezbytné informace k pořádané akci a místu konání. Dává delegátům prostor ke vložení jejich požadavků na konkrétní typ ubytování, pořádaných aktivit, upozornit na dietetická či zdravotní omezení. Umožňuje použít firemní barvy a vložit logo vaší společnosti. Navíc řeší dílčí platby delegátů a fakturace v rámci různých firemních entit.

Součástí R4E je automatické ukládání informací a kontaktních údajů o přihlášených delegátech. Všechny informace typu: požadavek na příletové či odletové transfery, změny v hotelovém ubytování apod. jsou v aplikaci pečlivě ukládány, tak aby mohly poskytnout souhrnné statistiky v podobě *.xls reportu.

Proč s námi?


„Naším cílem je především spokojenost a úspěch našich klientů. Naše služby vždy přizpůsobujeme Vašim potřebám v závislosti na interních nastaveních, zavedených pravidlech, způsobech účtování a v neposlední řadě i potřebách Vašich cestujících.“

Náš tým tvoří profesionálové s dlouholetými zkušenostmi v oboru, ve kterém se neustále zdokonalují a vzdělávají. Pracujeme pouze s prověřenými a osvědčenými dodavateli na základě smluvních ujednání. V HRG si zakládáme na otevřené komunikaci, přistupujeme vždy ke svým klientům, ale i dodavatelům férově, bez skrytých záměrů.

Jsme součástí nadnárodní společnosti se silným postavením na českém i světovém trhu, dokážeme svým klientům nabídnout výjimečné finanční a obchodní podmínky. Pružně a profesně reagujeme na jakékoliv změny v programu a poskytneme kontrolu nad výdaji prostřednictvím konsolidace objednávaných služeb. Minimalizujeme neočekávaná rizika a finanční odpovědnosti při zajišťování Vašich akcí.

Klademe důraz na perfektní přípravu akce, důslednou kontrolu všech zajištěných služeb v průběhu realizace a kompletní vyúčtování po skončení akce. Díky celosvětovému pokrytí jsme schopni podporovat každou akci přímo v místě konání (z týmu vlastních poboček až po ověřené partnery v ostatních zemích). Jsme připraveni kdykoliv převzít řešení případných problémů a komplikací.

Vlastníme pobočku i ve Slovenské republice, která sdílí stejný účetní systém, pracovní postupy, technologie i standardy obsluhy. Jsme schopni nabídnout stoprocentní vzájemnou zástupnost v obou zemích. Naše vlastní technologie podporují bezpečnost cestování Vašich zaměstnanců a obchodních partnerů, ať už jsou kdekoliv na světě.

Svým proaktivním přístupem pomáháme našim zákazníkům dlouhodobě snižovat náklady při zachování vysokého standardu poskytovaných služeb. Plně respektujeme korporátní cenové podmínky Vaší společnosti s preferovanými dodavateli. Vždy zahrnujeme do všech nabídek právě ty produkty, které jsou Vaší společností frekventovaně využívané a upřednostňované.