Firemní večírky a eventy

 

Firemní večírky se těší velké oblibě, zejména ty vánoční, bez kterých si málokterá firma dokáže konec roku představit. Pro zaměstnance je to možnost pobavit se s kolegy v neformálním prostředí a odtrhnout se od každodenních pracovních povinností. Pro zaměstnavatele jde o příležitost poděkovat svým lidem za spolupráci a utužit vztahy napříč jednotlivými týmy i firemní hierarchií.

Aby měla taková akce úspěch a nezapadla do kategorie vynucené společenské zábavy, stojí za to jí věnovat větší pozornost, než je rezervace nejbližší restaurace. Zajímavý firemní večírek dotváří mozaiku maličkostí, které přispívají ke spokojenosti a loajalitě zaměstnanců, a je to bezpochyby investice, která se firmě vrátí.

Také eventy pro klienty, dodavatele a další partnery jsou příležitostí, jak udělat dojem. Může jít o uvedení nového produktu na trh, ocenění vašich partnerů, poděkování za spolupráci či o jinou slavnostní akci. Taková událost se neobejde bez reprezentativních prostor, perfektního cateringu a vždy originálního programu.

Váš firemní večírek či event může být roztančený, klidný, gurmánský, formální či nenucený, klasický i netradiční. Ať už jde o decentní posezení nebo noblesní galavečer ve stylu Jamese Bonda nebo Velkého Gatsbyho, je spousta možností, jak zábavu pojmout. O navození atmosféry se postará moderátor, živá hudba či DJ. Zpestření jako jsou kostýmy, profesionální vystoupení, úniková hra nebo například kulinářský workshop pak zaručí, že budete dlouho vzpomínat na mimořádný večer.

Firemní / vánoční večírek s velkým „V“

Plánování firemního večírku či eventu je výzvou bez ohledu na počet účastníků. Oblíbené a lukrativní prostory se plní dlouho dopředu a výběr vhodných kapacit nemusí být vždy snadný. Velmi důležité je také zajistit odpovídající a spolehlivé audio-vizuální vybavení a postarat se o vhodné uspořádání prostoru, občerstvení, dekoraci, dokumentaci akce, parkování a případně i logistiku účastníků.

Pokud si nejste jisti, jak vaši akci zaměřit a co neopomenout, aby vše proběhlo bez komplikací, rádi vám s její přípravou pomůžeme. Vyjdeme vstříc vašim konkrétním požadavkům, ale zároveň přispějeme našimi neotřelými nápady a dlouholetou zkušeností s organizací stovek rozmanitých eventů.

Navrhneme vám vždy neokoukané, autentické prostory v souladu s tématem firemního večírku. Program, hudbu i catering přizpůsobíme vašemu cíli a potřebám, stejně jako složení vašich hostů. Postaráme se o zajištění potřebné techniky a všech důležitých detailů. Na místě pro vás vše zkoordinujeme a zajistíme hladký průběh celého večera. Zkrátka se postaráme o to, aby se vaše akce vešla do stanoveného rozpočtu, a přitom předčila očekávání všech zúčastněných.


Organizace a management služebních akcí

Jít na titulní stránku