Incentivní zájezdy pro klienty i zaměstnance

 

Dnešní dynamická doba a konkurenční prostředí nám ukazuje, že byznys stojí stále více na mezilidských vztazích. Pro udržení dlouhodobě úspěšné spolupráce je nepostradatelná sounáležitost a důvěra, o kterou je třeba pečovat. V této souvislosti nabývá na významu incentivní turistika. Přináší totiž ideální možnost, jak poděkovat obchodním partnerům, klientům či zaměstnancům za spolupráci a skvělé výsledky.

Pozvěte ty, kterých si vážíte, na jedinečný pobyt, na který budou dlouho vzpomínat. Je to investice, která se vám vrátí v podobě pevných vztahů a přispěje k dobrému jménu vaší společnosti.

Itinerář vyladěný do posledního detailu

Váš incentivní zájezd může být relaxační, poznávací, sportovní nebo klidně adrenalinový. Ať už jde o outdoorové aktivity na horách, wellness či poznávání exotické destinace, program přizpůsobíme na míru vašim požadavkům, rozpočtu i charakteru skupiny. Vaši hosté budou okouzleni luxusním ubytováním, otestují místní gastronomii, poznají přírodní i kulturní zajímavosti. Připravíme pro ně atraktivní itinerář, který bude plný nevšedních zážitků, ale zároveň ponechá prostor pro odpočinek.

Garancí úspěchu jakékoli incentivní akce, kterou pořádáme, jsou především naši lidé, profesionálové ve svém oboru. Naši produktoví manažeři s mnohaletou zkušeností se neustále vzdělávají a navštěvují mezinárodní veletrhy, kde čerpají informace o nejnovějších trendech v incentivní turistice. Právě díky nim a jejich kreativitě se každá vaše akce stane neopakovatelnou. Pokaždé vás překvapíme novou, zajímavou lokalitou a originálním programem.

Nic neponecháme náhodě díky perfektní znalosti všech nabízených destinací. I vzhledem k celosvětové působnosti HRG máme širokou síť partnerů (od místních průvodců po hotely, půjčovny vybavení apod.), které máme ověřené a můžeme vám tak garantovat prvotřídní standard služeb.

Produktový manažer, který incentivní zájezd připravoval, je vám k dispozici po celou dobu jeho konání. Může tak dohlížet na dodržení plánovaného harmonogramu, bezpečnost účastníků a hladký průběh celé akce. Bezprostředně reaguje na případné změny a nestandardní situace, aby vše proběhlo k vaší spokojenosti.

Ke každé incentivní cestě přistupujeme komplexně. Postaráme se o zajištění letenek, transferů na letiště, cestovního pojištění, víz a logistiky na místě. Poradíme si i s koordinací dopravy pro cestující z odlišných míst, se skupinovými letenkami i nestandardními požadavky.

Svěřte realizaci vaší incentivní cesty do našich rukou. Víme, jak na to, aby se pro všechny zúčastněné stala výjimečným zážitkem.


Organizace a management služebních akcí

Jít na titulní stránku