Incomingové služby pro firmy

 

Přijíždějí za vámi partneři či potenciální klienti ze zahraničí? Blýskněte se v roli skvělého hostitele a připravte jim pobyt, který na ně udělá dojem. Setkání nemusí končit za dveřmi vaší kanceláře. Dáte-li vašim hostům možnost poznat nejen vaši společnost či produkty, ale také to nejlepší z naší kultury, můžete si být jisti, že prohloubíte dobré vztahy a posílíte vaše obchodní partnerství.

Na incomingové služby pro skupiny i individuální návštěvníky jsme v HRG profíci. Můžeme vám nabídnout dlouhodobé zkušenosti a přehled v oboru příjezdové turistiky. Výborná znalost místního prostředí nám umožňuje připravit vašim hostům nekonvenční zážitky a garantovat služby ve vysoké kvalitě. A co je důležité – vždy vycházíme z kulturních preferencí návštěvníků, abychom jim nabídli adekvátní péči a komfort.

Vaše hosty ubytujeme v hotelu s perfektním servisem a nezaměnitelnou atmosférou.  Obstaráme catering s ohledem na to nejlepší z naší gastronomie, ale zároveň i na zvyky vašich zahraničních hostů. Pokud bude součástí vašeho programu školení, prezentace či společenská akce, vyhledáme pro vás vhodné prostory včetně moderního technického zázemí. Navrhneme a zrealizujeme ověřené i originální nápady na doprovodný program. V neposlední řadě také zkoordinujeme veškerou potřebnou logistiku po celou dobu pobytu.

Jako profesionální doprovod vám bude k dispozici místní průvodce, zajistíme i tlumočníky do méně používaných jazyků. Díky naší asistenci v průběhu akce můžete mít jistotu, že se vše povede i v případě nepředvídaných situací.

Interkulturní setkání v českých kulisách

Česká republika se svou kombinací přírodních krás, historických památek a kvalitních služeb nabízí nepřeberné možnosti, jak okouzlit návštěvníky z jiných zemí. Dvanáct památek zapsaných na seznam UNESCO, stovky hradů a zámků, historická a lázeňská města či půvabné přírodní scenerie utváří dohromady výjimečný kolorit.

Pro vaši skupinu připravíme poznávací výlety, okružní jízdy či panoramatické plavby, exkurze do zajímavých objektů, ochutnávky i prohlídky kulturních památek. Vyjdeme vstříc vašim individuálním požadavkům a vhodně přizpůsobíme tempo a program potřebám, tradicím a náročnosti vašich hostů. Získají pohled na naše kulturní prostředí z jiné perspektivy a budou se za vámi rádi vracet.


Organizace a management služebních akcí

Jít na titulní stránku