Luxusní cesty a dovolené

 

Toužíte vydat se za odpočinkem či dobrodružstvím s maximálním komfortem a bez starostí? Poznejte neomezené možnosti Exclusive travel a vychutnejte si nadstandardní servis a osobní péči. Postaráme se o to, aby byl každý den vaší cesty jedinečný a inspirativní.

Když se vaše sny stanou skutečností

Chtěli byste mít překrásné pláže jen sami pro sebe, užít si energií pulzující města, prozkoumat divokou přírodu? Přiřadíme vaše zájmy k těm nejzajímavějším destinacím a aktivitám.

Můžete se potápět, vyrazit džípem na safari nebo třeba zdolat sopku. Poznávání jiné kultury vždy dokreslí autentické zážitky. Naučit se salsu přímo v Havaně, uvařit prvotřídní pho bo v horské vesnici SaPa, meditovat v budhistickém chrámu, pozorovat západ slunce s beduínskou karavanou – možnostem se meze nekladou. Váš osobní průvodce se postará o hladký průběh vaší cesty a vy už si jen vychutnáváte nevšední chvíle a genius loci.

Máte rádi kulturu? Seženeme vám vstupenky na místní divadelní představení či koncert vaší oblíbené hvězdy. Jste spíše sportovním nadšencem? Zajistíme pro vás místa na nejprestižnějších sportovních zápasech, vyhledáme ty nejzajímavější golfové nebo lyžařské resorty.

Dojmy pak můžete nechat doznít v příjemné welness a spa zóně nebo u delikátní večeře. Co takhle ochutnat vaše nejoblíbenější jídlo v podání těch nejlepších šéfkuchařů nebo se nechat překvapit neotřelým degustačním menu?

Pak už zbývá jen načerpat síly na další den. Známe ty nejkomfortnější designové hotely, které budou vaší oázou klidu. Soukromí, příjemná atmosféra a prvotřídní servis jsou samozřejmostí.

I samotná cesta do vaší vysněné destinace a zpět může být nevšedním zážitkem. Dáme jí podobu plavby na luxusní lodi, letu v business či first class nebo také na palubě soukromého letounu. Čekání na letišti vám jistě zpříjemní posezení v letištním salonku a transfer limuzínou bude už jen příjemnou tečkou.

Exclusive travel na míru

Vaše soukromá cesta může mít mnoho podob. Pokud jste již navštívili spoustu míst a chcete dát vašemu cestování nový rozměr, nechte plánování na nás.

Naši projektoví manažeři z oddělení Meetings, Groups & Events mají zkušenosti, empatii a smysl pro detail. Navrhnou pro vás kreativní itinerář, který sladí veškeré vaše požadavky, přání a preference. Nezapomenutelné zážitky na vás čekají!


Organizace a management služebních akcí

Jít na titulní stránku