Finnair je třetí letecký dopravce na světě a první v Evropě, který má ve své flotile nejnovější Airbus A350-900 XWB, který přináší nový komfort cestování cestujícím v business a ekonomické třídě. Interiér byl speciálně navržen finskou designovou firmou Vertti Kivi&Co.. Během letu je používané ambientní osvětlení , které dokáže simulovat polární záři. Nový typ klimatizace s HEPA filtry rychle vyměňuje vzduch v kabině a snižuje tak pocit únavy z cesty. A350 je o 20% tišší oproti běžným typům letadel. Panoramatická okna umožní dokonalý výhled.

Cestující  business třídě naleznou pohodlná lie-flat Zodiac Cirrus III široká a dlouhá (200cm) sedadla s přímým přístupem ke každému sedadlu v uspořádání 1+2+1, 16-ti palcové obrazovky s on-demand zábavním systémem, AC + USB a wi-fi. Podávaná jsou pečlivě sestavená sezónní menu ze severských delikates s vybranými víny.

Sedadla v ekonomické třídě jsou nejširší svého druhu ve své kategorii a cestujícím nabízí více osobního prostoru a prostoru pro uložení kabinových zavazadel. Menu připravená podle cílové destinace, wi-fi připojení za poplatek. I v A350 je nabízen produkt ‚Comfort Seats‘ s větším prostorem pro nohy, který lze přikoupit k jakékoliv letence v ekonomické třídě.

Více na webu: http://www.finnair.com/int/gb/a350