Meetings, Groups & Events – Helena Jemelková

Ve vánočním vydání jsme Vám již prozradili, že pro tento rok chystáme pro Vás, milí zákazníci, zcela nový a čerstvý design našich brožur, prezentací i nabídek. Budete se moci těšit na svěží materiály, které budou plné krásných fotek, barev, avšak jiné svou strukturou. Věříme, že tato změna bude pro Vás přínosem a to jak v přehlednosti uváděných informací, tak i v komplexnosti rozsahu služeb poskytovaných MG&E. Více se dozvíte ve speciálním vydání, které Vám představí celý projekt a naše oddělení MG&E.

MGE

Business Travel – Veronika Vodicová 

Stejně jako oddělení MG&E, tak i oddělení Business Travel usilovně pracuje na podobě nových nabídek a prezentací. Nevydáme se sice cestou tištěných brožur, ale i tak se můžete těšit na elektronické a designově povedené nabídky a prezentace, které vám přiblíží informace o všech produktech a službách, jež oddělení Business Travel nabízí.

Zjišťujeme, že celá řada našich klientů v HRG nakupuje pouze letenky, což je škoda, protože i z pohledu dalších služeb máme mnoho co nabídnout. Již brzy se tedy i stávající klienti mohou těšit na speciální vydání, které vás, doufám, přesvědčí, že nákupem letenky příprava na vaši cestu s námi nekončí, ale teprve začíná.