Rádi bychom Vám představili náš web, který má novou podobu. Můžete v něm najít nejen náš tým odborníků, se kterými jste v kontaktu, s některými osobně, s jinými pouze telefonicky a proto jsme jménům dali tváře.

Najdete tu také rozdělení našich služeb, které pro Vás každodenně děláme a šetříme tak Váš drahocenný čas, oddělení Management služebních cest, které zpracovává Vaše letenky, ubytování, pojištění, víza apod. a oddělení Meetings, Groups and Events, kde jsou odborníci na pořádání konferencí, teambuildingů, eventů, večírků šitých na míru Vašim požadavkům.

Novinkou na tomto webu jsou články, které budeme pravidelně přidávat a Vám vždy přijdou do emailu, abyste si nemuseli nové články vystavené na webu hlídat sami. Jak jste byli zvyklí dříve dostávat informace o novém newsletteru do emailu, tak budete dostávat informace o nových článcích. Zachováme naše rozhovory, které mají velký úspěch čtenosti díky Vám a samozřejmě cestopisy ze zajímavých koutů světa. Pokud byste se s námi chtěli o zajímavé místo podělit, kde jste byli sami, s rodinou nebo s přáteli a poslat nám pár řádků k cestě, včetně tipů na výlety a pár fotek, budeme velice rádi. Ten nejzajímavější cestopis se objeví v dalším vydání.

Nový web je tvořený hlavně pro tablety a mobily, které jsou dnes používány při vyhledávání informací více než stolní počítače či notebooky, proto budete více „rolovat“.  Tuto funkci už bereme všichni jako samozřejmost, proto myslím, že si na nový web velice rychle zvyknete a můžete si jej číst na mobilu nebo tabletu při cestě domů z práce, či ve chvíli volna.

V případě, že byste měli nějaké zajímavosti ke zlepšení, případně Vás něco zaujalo a chtěli se dovědět více, napište nám. Budeme velice rádi za Vaši zpětnou vazbu.

 Nabídka oddělení služebních cest

MNG

 

  Nabídka oddělení Meetings, Groups & Events

MGE

 

 

Autor: Šárka Prchalová