AFKLDLPro rok 2019 Air France KLM Delta představila hned několik nových destinací. Od 31. března KLM začne létat třikrát týdně (ve středu, pátek a neděli) do Bostonu a od 1. července přidá ještě jednu frekvenci v pondělí. Lety jsou operované z Amsterdamu Airbusem A330-300, který je vybaven nejnovějším interiérem („the new World business class“).

Od 6. června KLM nabídne spojení z Amsterdamu do města zábavy Las Vegas. Let bude operovaný nejmodernějším typem letadla Dreamliner B787-9 s kapacitou 30 sedadel v business třídě, 45 sedadel Economy comfort a 219 sedadel v economy třídě. Zprvu začne létat dvakrát týdně ve čtvrtek a neděli a od 2. července bude přidána další frekvence v úterý.

Z Paříže se od 14. května budete moci vydat třikrát týdně do Quita dceřinou společností Air France Joon. Vyzkoušejte komfort letadla Airbus A340-300 a inovativní servis na palubě.

Od konce března si můžete zaletět s Air France tři až pětkrát týdně do Dallasu Airbusem A330-200. Objevte novou ekonomickou kabinu A330-200, která poskytuje více pohodlí než dříve. Celý interiér je laděn do příjemných monochromatických barev, tmavě modrý potah sedadel s červenou pokrývkou dotváří ikonický vzhled Air France. Ekonomická sedadla mají více místa mezi područkami, zesílenou ergonomickou pěnu se sklonem 118o, 79cm místa na nohy, širší 11.7 – palcovou dotykovou obrazovku s HD rozlišením.

V Premium economy se můžete těšit na jedno z nejširších sedadel s rozměrem 48,3cm, které se sklápí ve svém vlastním plášti. Kromě nových sedadel a barevného provedení nabízí Air France gurmánské občerstvení a mnoho dalších maličkostí, které zpříjemní Váš let.

Poslední novinkou je slunná Tampa, kam zahájila z Amsterdamu svojí denní linku Delta Boeingem B767 vybaveným nejmodernější Business třídou Delta One a sedadly Delta Comfort+. Po Orlandu je to již druhá nalétávaná destinace Delty z Evropy na Floridu.

AFKLDL