Letadlo A330 společnosti Jet Airways

Letecká společnost Jet Airways nabídne od 29. října 2017 nové přímé lety z Evropy, a to linky Amsterdam – Bengaluru a Paříž – Chennai. Linka do Bengaluru bude operována denně a do Chennai 5x týdně, obě tedy nabídnou svým cestujícím flexibilní dobu pobytu v destinaci. Z Prahy nabídne Jet Airways časově výhodné spojení s přestupem v Amsterdamu / Paříži díky přípojovým letům operovaným ČSA, KLM (do Amsterdamu) nebo Air France (do Paříže). Z obou indických destinací mohou cestující pohodlně pokračovat do 13 vnitrostátních destinací sítě Jet Airways nebo do Colomba na Srí Lance.

Na letech do obou nových destinací si mohou cestující vybrat z cestovních tříd Economy a Premiere (Business). Lety jsou operovány moderními Airbusy A330 nabízející výjimečný prostor v obou cestovních třídách a zcela ploché lůžko ve třídě Premiere. Samozřejmostí je vynikající palubní servis odpovídající délce letu včetně vynikajícího občerstvení se širokou nabídkou nápojů a inovovaného zábavního systému JetScreen.
Kromě těchto nových linek nabízí Jet Airways denní spojení z Prahy nebo Vídně do Dillí i Bombaje s přestupem v Paříži, Amsterdamu nebo Londýně. Na tyto lety navazují vnitrostátní i mezinárodní lety do 64 destinací (z toho 44 v rámci Indie).

Na palubě Jet Airways

Na palubě Jet AirwaysPosádka Jet Airways