27.5. 2015 došlo ke změnám našeho firemního věrnostního programu On Business. Členové mohou nyní sbírat a uplatňovat body na letech American Airlines, British Airways a Iberia.

Výhody On Business

Členové získají body za uskutečněné lety dle výše zaplaceného tarifu a palivových poplatků a zároveň mohou využít tzv. On Business zlevněné tarify, které nabízí slevu až 5% z publikovaných tarifů. Členství je nově rozděleno do 3 úrovní, tzv. Tiers (dle výše obratu za proletěné letenky).

Využití On Business bodů

Body mohou být směněny za bonusové letenky na American Airlines, British Airways a Iberia nebo upgrade do vyšší cestovní kabiny na British Airways a Iberia. Bonusové letenky nabízí zákazníkům flexibilitu – rezervaci bonusové letenky nebo změnu data či času lze provést do 24 hodin před plánovaným odletem.

Členství v On Business

Zaregistrujte se do programu na onbusiness.britishairways.com k okamžitému sbírání bodů a využití speciálních tarifů na vybraných letech. Noví členové získají jako bonus trojnásobný počet On Business bodů za prvních šest sektorů uskutečněných během prvních dvanácti měsíců členství.

Frequent Flyer Program

Kromě výhod členství v On Business získávají členové individuálních věrnostních programů i nadále body za uskutečněné lety na svůj osobní účet.

On Business zlevněné tarify

Členové mají možnost využít u vybraných tarifů až 5% slevy na lety operované American Airlines, US Airways, British Airways a Iberia.

Více informací na ba.com/onbusiness.

on business_lide