Společnost HRG, jako technologický leader v oboru cestovního ruchu, představuje na českém trhu novinku ve způsobu zpracování rezervací cestovních služeb – Compleat.

Změnou, kterou naši klienti pocítí nejvíce, je jednotný formát potvrzení rezervace cestovní služby, ať se již jedná o rezervaci letenky, hotelu či pronájmu auta. Nově budou mít veškerá potvrzení stejný formát, který budeme standardně zasílat v PDF formátu (Příklad potvrzení PDF), ale na Vaše přání je možné tyto informace zasílat i v HTML. Právě customizace, neboli přizpůsobení zasílání těchto informací, je nejsilnější stránkou našeho nového systému. Naši klienti budou mít nově možnost se rozhodnout, zda potvrzení cestovní služby obdrží pouze objednávající, cestující, nebo oba zároveň. Pokud cestující z vaší firmy využívají pro organizaci času Outlook, Google Calendar nebo AppleCalendar, určitě je potěší možnost zvolit si, zda se jim jejich služební cesta bude v kalendáři zobrazovat jako jedna událost trvající celou dobu cesty, nebo zda v kalendáři preferují mít pouze časy letů.

Pro objednávající cestovních služeb bude určitě příjemné, že u každého připomenutí vystavení letenky nově naleznou i informaci, které údaje (jako je například nákladové středisko, účel cesty či číslo objednávky) nám k vystavení letenky chybí.

Compleat
Samozřejmostí je i možnost si potvrzení cestovních služeb upravit například přidáním loga Vaší společnosti do záhlaví každého dokumentu.

Compleat je tedy především zaměřen na vnitřní procesy při zpracování rezervací, což pro naše klienty bude znamenat rychlejší vyřízení jejich požadavků s ohledem na jejich cestovní politiku.

Věříme, že spuštění nového systému přispěje k dalšímu zlepšení a zpříjemnění služeb, které Vám HRG poskytuje. Pokud budete mít k systému Compleat jakékoliv dotazy či přání, jsme Vám ochotně k dispozici.