Téměř přesně před rokem jsem na tomto místě hodnotil rok 2013. Psal jsem o tom, jak byl nejúspěšnější za poslední roky, o změnách, projektech, šetření nákladů, narozených dětech, …

Vážení zákazníci a milí kolegové,

když jsem přemýšlel, jak tentokrát začít svoje krátké poděkování, napadlo mě hned několik myšlenek. Jedna byla ale silnější než všechny ostatní.

Chtěl bych poděkovat Vám VŠEM, kdo tyto věty čtete za to, že jste prostě a jenom pořád dále s námi.

Rok 2014 bych mohl v podstatě hodnotit podobně – ještě úspěšnější, ještě více změn, ještě více práce, projekty ani nepočítám, šetření nákladů není nikdy dost, dětí máme v týmu ještě více.

Co je ale více podstatné, je fakt, že se nám podařilo udržet drtivou většinu klientů a přivést i některé další do řad našich zákazníků. Opravdu si vážím, že s námi zůstáváte a s radostí vítám, že se daří už poměrně dobře i vám ve vašich společnostech, o čemž svědčí stabilní růst služebních cest a incentivních akcí.

Jsem skutečně rád, že se nám podařilo vhodně doplnit náš tým. V průběhu roku jsme přivítali několik zkušených kolegů s mnohaletou praxí v oboru, ale i mladé naděje, které cestovní ruch stále láká. V HRG začíná vznikat zajímavý mix zkušenosti, dlouholeté praxe a dravého mládí, které se chce hodně naučit.

Za sebe a celé vedení společnosti můžu jednoznačně potvrdit, že i letos nás to zase hodně bavilo. Cestovní ruch opět potvrzuje, že je dynamickou oblastí plnou změn. Prakticky každý den se potkáváme s výzvami v podobě výběrových řízení, nestandardních poptávek klientů, problémů se stávkami leteckých společností a tak podobně.  A i na konci roku 2014 mohu potvrdit, že to je přesně to, co nás baví a žene vpřed.

Mám opravdové štěstí, že můžu pracovat s takovými zákazníky, jako jste vy a s takovými kolegy, jako máme v týmu.

 

Chci Vám všem popřát klidné svátky a úspěšný vstup do roku 2015

 

Pavel Němec, generální ředitel