Indie. To je barvitý svět plný kontrastů a zároveň jedna z nejrychleji se rozvíjejících zemí současnosti. Lidé se sem vydávají nejen na exotické dovolené, ale stále více pracovně. V Dillí a Bombaji totiž sídlí řada mezinárodně působících společností a každoročně jsou zde pořádány různé mezinárodní veletrhy a konference, které jsou jedinečnou příležitostí pro navázání nových obchodních styků.

Z Prahy se do klíčových indických destinací dostanete pohodlně se společností Emirates pouze s jedním přestupem v Dubaji. Samotná Dubaj pak může být příjemným zpestřením vaší cesty. Cestující první a byznys třídy si zde mohou odpočinout nebo vyřídit neodkladné pracovní záležitosti v jednom z vyhlášených letištních salónků Emirates.

Z Dubaje provozuje Emirates pravidelné lety do deseti indických velkoměst včetně Dillí, Bombaje, Kalkaty, Madrásu či Kóčinu. Lety zajišťují moderní letadla Boeing 777-300ER a Airbus A380, kde najdete maximální pohodlí. Těšit se můžete na delikátní kuchyni inspirovanou jednotlivými regiony, kam Emirates létá či na široké spektrum zábavy v palubním zábavním systému ice, který nabízí více než 2 000 kanálů zábavy. Služba wi-fi, dostupná ve všech strojích A380, vám umožní připojit se k internetu i během letu. Plně polohovatelná sedadla zase nabídnou odpočinek, a tak do své cílové destinace přiletíte plni sil.

Obchodní cestu do Indie si můžete zpestřit návštěvou nejvyhledávanějších indických památek, jako je mauzoleum Tádž Mahal, pobytem na vyhlášených plážích v provincii Goa či projížďkou na slonu. Jste-li spíše milovníkem ruchu velkoměsta, zaručeně vás pohltí noční život v Bombaji. Příjemnou atmosféru navodí také vynikající indická kuchyně.

Ceny zpátečních letenek do Bombaje začínají na 13 900 Kč* v ekonomické třídě a 62 300 Kč* v byznys třídě. Dillí můžete navštívit za 14 600 Kč* v ekonomické třídě a 55 200 Kč* v byznys třídě.

* platí pro odlety do 30. 6. 2016

Clanek 4b Clanek 4c