Bez technologií si svůj život již málokdo dokáže představit. Technologie, systémy či aplikace nás provází na každém kroku – nejen v našem volném čase, ale především nám denně pomáhají zjednodušit náš pracovní den.  Jak se však vyvíjí naše pracovní nároky, potřebujeme, aby se vyvíjely i systémy a lépe se přizpůsobovaly našim potřebám.

Proto i naše oddělení MG&E (Meetings, groups & events) v posledním období intenzivně pracovalo na inovaci vlastní registrační aplikace Register for Event „R4E“. Dobře jsme si uvědomovali, že byť je původní systém jednoduchý  a funkční, má spoustu omezení. Grafické pojetí, vizuální flexibilita i platební procesy byly zastaralé a nepružné.

Nová verze HRG Register for Event „R4E“, kterou jsme oficiálně spustili 1. 5. 2017, s sebou nese Registrační aplikace Register for Event „R4E“mnoho změn. Tato platforma je na první pohled moderní a intuitivní. Zároveň je skvěle přizpůsobivá i mobilnímu prostředí a dokáže zpřehlednit a sjednotit i složité typy akcí pomocí hyperlinkových odkazů. Rozsah vkládaných informací je nyní téměř neomezený, snadné je také přizpůsobení se firemním barvám, písmu či vložení firemních log. Portál jsme rozšířili i o fotogalerii z pořádané akce a přidali automatizovaný dotazník spokojenosti.

Největším přínosem nového R4E je řešení dílčích úhrad služeb u konkrétních eventů. Naše nová platební brána funguje jako „e-shop“ přijímající všechny typy platebních karet, tedy naprosto v souladu se zákonem o on-line platbách.

Nezapomněli jsme ani na reporting. Sbíraná data o přihlášených osobách nyní obsahují i informace o provedení úhrady služeb a mimo jiné umožní i evidenci přítomných účastníků na místě.

Věříme, že i pro Vás bude nové R4E velkým pomocníkem při organizaci  akcí. Rádi Vám systém osobně představíme. Pro více informací, prosíme, kontaktujte kolegyni Helenu Jemelkovou, Head of MGE.

helena.jemelkova@hrgworldwide.com
234 096 140, 602 844 433