Od září 2018 máme na obchodním oddělení novou posilu, kolegyni Nikolu Bachtíkovou, která se nám svěřila se svými prvními dojmy, spojenými s prací v HRG.

 

IMG_9744Proč jsi si vybrala zrovna práci v cestovním ruchu a v naší firmě?

Tak to je jednoduché – cestování mě vždy velmi lákalo, takže když se ke mně dostala pracovní nabídka z HRG, byla jsem z toho opravdu nadšená – přeci jen, kde se nejvíce dozvědět o cestovním ruchu než v samotné cestovce 😊 Navíc po drobném pátrání na internetu jsem zjistila, že HRG je opravdu velká společnost s dlouholetou tradicí a s působností po celém světě, tudíž pro mě ideální volba, ať už z důvodu stability či širokých možností.

 

Sdělíš nám svoje první dojmy z firmy, lidí v ní a celkově?

První dojmy… Nerada bych vyzněla jako nadšený nováček, ale pro zatím tomu tak doopravdy je. Práce v HRG pro mne byla vcelku výzvou, protože před tím jsem pracovala v úplně jiném oboru. Ale práce mě tu opravdu baví, dozvěděla jsem se mnoho zajímavých informací o tom, jak to vlastně v cestovní kanceláři, a v cestovním ruchu obecně, funguje, nemluvě o přátelském a sehraném kolektivu, do kterého jsem se dostala. Musím uznat, že z počátku jsem se trošku bála, ale všichni kolegové jsou opravdu ochotní a nápomocní, kdykoli za nimi přijdu pro radu

 

IMG_1810Kde sídlí Tvůj nejvzdálenější klient?

Můj nevzdálenější klient, vlastně hned dva, sídlí v Bohumíně (kousek za Ostravou). Nedávno jsem se s nimi byla osobně seznámit a cesta byla opravdu dlouhá – něco okolo 390km. Ale byla to velmi příjemná návštěva, takže toho cestování vůbec nelituji!

 

Co vnímáš jako největší výzvu v HRG?

Zapamatovat si jména všech kolegů… Ba ne, řekla bych, že celkově změna oboru i pracovní pozice pro mne byla velkou výzvou a troufám si říct, že stále je. Protože každý den se objeví nová situace, kterou se pokouším vyřešit, každý den dostávám nové informace, které si potřebuji zapamatovat a každý den si lámu hlavu s tím, kdo mi s tím daným problémem nejlépe poradí

 

Když zrovna nepracuješ, co Tě baví a co ráda děláš?

To je různé, záleží na tom, jakou mám zrovna náladu (a také se to dost odvíjí od počasí). Ale ráda trávím čas s přáteli, mám ráda, když je kolem mě živo. Avšak při chladných zimních večerech nepohrdnu ani dobrou knihou. V létě pak nejraději trávím čas venku, ideálně v přírodě a opět se svými přáteli. V průběhu roku se snažím také podpořit různé charitativní akce i sbírky – nejčastěji na zvířata případně i maminky s dětmi.

33173061_10211329958549519_4987239702546350080_o