TURKISH AIRLINES BUSINESS TŘÍDA

3

Cateringové služby pro mezikontinentální lety
Na našich mezikontinentálních letech zažije cestující servis s kvalitou, poskytovanou v restauracích s pečlivě vybranými, vysoce kvalitními menu, která jsou pravidelně obměňována, aby nabídla nové alternativy pro pravidelné cestující.

Cestující v Business třídě jsou při nástupu na palubu letadla přivítáni výběrem z kvalitních drinků.

Bohatá nabídka předkrmů, servírovaných z vozíku a dále vynikající tradiční polévka . To je pouze úvod k nabídce jedinečných hlavních jídel, která Váš let učiní nezapomenutelným. Turecká káva, společně s širokým výběrem horkých a studených nealkoholických nápojů, je Vám k dispozici po celou dobu letu.

Náš „Létající šéfkuchař“ svojí asistencí kabinovému personálu při přípravě a prezentaci našich vítězných menu pomáhá vytvořit jedinečnou atmosféru „turecké pohostinnosti“ v oblacích.

Internetové připojení a zábavní služby na mezinárodních letech
Připojení během letu umožňuje pasažérům odeslat nebo přijmou textové zprávy a e-maily. Zpravodajský kanál nabízí pasažérům zprávy ze světa, včetně ekonomického a finančního zpravodajství a zpravodajství o celebritách, stejně jako předpověď počasí v textové formě.

Připojení, která umožní cestujícím poslouchat nebo sledovat na svých individuálních obrazovkách obsah jejich osobního iPodu nebo USB zařízení, jsou k dispozici na palubách některých z našich strojů B777 a A330.

Digitální systém Planet a individuální dotykové obrazovky jsou určeny pro zábavu během letu na našich mezinárodních letech ve strojích B777, A340, A330, B737-800.

Digitální systém Planet ve své zábavní sekci nabízí následující: téměř 350 filmů a krátkých programů, 600 CD alb včetně herního kanálu s hrami pro jednoho nebo více hráčů,Dále je dispozici dětský kanál a kanál s audioknihami.

4

Sedadla
Business třída zahrnuje pohovku, která, plně rozložená na pozici postele, vytvoří 75 stop (188 cm) dlouhý spací prostor. Pokud jsou boční opěradla nasazena jako paraván, je k dispozici čtecí lampička, umístěná pod nimi. Zásobník energie na palubě zajišťuje energii pro laptopy a další elektronická zařízení. Boční opěradla zároveň slouží jako paraván na ochranu soukromí a jsou ovládána tlačítkem.*

Poznámka: Výše uvedená sedadla jsou k dispozici pouze v nejnovější flotile B777-300 a A330-300.

Více informací: http://www.turkishairlines.com/en-int/travel-experience#!BusinessClass