Šetřete svůj drahocenný čas a svěřte nám zajištění vašeho teambuildingu. Náš zkušený a kreativní tým oddělení „MG&E“ se postará o výběr správné lokality a programu v souladu s účelem akce a složením vašeho týmu. 

 

Teambuildingy a akce pro zaměstnance

Týmová práce je důležitou součástí úspěchu vaší firmy. Správnou volbou místa a náplně vaší teambuildingové akce podpoříte soudržnost pracovního týmu a přispějete jak k posílení výkonnosti, tak i k příjemné atmosféře na pracovišti.

Postaráme se o to, aby vaši zaměstnanci nebrali teambuilding jako nutnost překonávat sebe sama a odškrtnout si povinné aktivity. Náš teambuilding vás bude bavit, odpoutáte se od všedních dní a zažijete něco netradičního. Budete společně sdílet napětí i nadšení, dostanete možnost rozvinout schopnost improvizace, týmové spolupráce a komunikace. V naší profesionální režii si užijete akci s nezapomenutelnou atmosférou a poznáte se lépe navzájem v neformálním, mimopracovním prostředí. Možnosti zaměření vašeho teambuildingu jsou takřka neomezené a vždy můžete vyzkoušet něco nového.

Hogg Robinson vám zajistí teambuilding na míru

Teambuilding bez hranic

Outdoorové aktivity jsou skvělým únikem z reality běžného pracovního dne. Společným sportovním zážitkem může být cyklistika, rafty, golf, lanové centrum, ferraty, dračí lodě, jízda na koních, terénní čtyřkolky, středověké hry, adrenalinové sporty… Pomůžeme vám najít optimální aktivitu, která vašemu kolektivu sedne jako ulitá.

Láká vás odhalit tajemství, dopadnout zločince anebo třeba zachránit lidstvo? S pomocí mapy, indicií a týmové spolupráce zvládnete cokoli! „Treasure hunt“ je dobrodružná zážitková hra vedoucí k vyřešení zápletky v různých historických etapách. Víme, jak vás přenést v čase, abyste se bezpečně vrátili zpět.

Co takhle dát vašim kolegům prostor objevit svůj skrytý talent? Připravíme pro vás workshopy z různých oblastí přes tanec, film, divadlo, až po výtvarné činnosti. Naučíte se základům nové aktivity a vytvoříte společně umělecké dílo či představení, na které budete dlouho vzpomínat.

Jak by asi obstál váš tým před zapeklitým úkolem v omezeném množství času? Je třeba zvolit taktiku, dát hlavy dohromady a využít schopností jednotlivých členů týmu, abyste společně došli k cíli. Strategické a únikové týmové hry, kvízy a soutěže podpoří vaši fantazii a analytické myšlení.

Máte-li v týmu gurmány, jistě ocení večeři s doprovodným programem či školu vaření. Můžete si společně pochutnat na exotických i klasických dobrotách a uvolnit se u originálního hudebního a zábavného programu. Nebo si své menu sami připravíte pod dohledem zkušených šéfkuchařů a načerpáte další inspiraci.

Profesionální zajištění teambuildingu od HRG

  • Vyhledáme originální a netradiční místa v České republice i v zahraničí. Zajistíme ubytování v místě konání akce či dobré dostupnosti a objednáme odpovídající konferenční prostory včetně technického a audiovizuálního vybavení. Postaráme se o logistiku účastníků z různých míst v Česku i zahraničí.
  • Navrhneme širokou řadu indoorových a outdoorových aktivit, zabezpečíme catering a galavečeře s tematickou večerní zábavou za doprovodu českých známých osobností. Osobně ověříme kvalitu vybraných prostor, vybavení a rozsah služeb před konáním akce.
  • Usnadníme organizaci akce pomocí naší registrační technologie „R4E“ (více o aplikaci v sekci Technologie). Poskytneme osobní asistenci produktového manažera na místě konání.
  • Pečlivě sladíme s dodavateli časové harmonogramy celého programu na základě vašich preferencí. Všechny nabízené varianty destinací, ubytovacích kapacit i programu jsou námi osobně ověřené, takže za kvalitu a zážitek ručíme.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na hrgweb.cz@hrgworldwide.com