Je součástí vaší práce časté cestování do vzdálených zemí, ať už na obchodní schůzku či na mezinárodní konference a kongresy? Nebo zkrátka jen milujete cestování? Ať už tak či onak, určitě se vám vyplatí nalétané míle zužitkovat ve svůj prospěch.

Věrnostní program Emirates Skywards zaručeně změní váš pohled na cestování. Členství vám umožní získávat a uplatňovat míle u společnosti Emirates a jejích mnoha partnerů. Zároveň nabízí výhody a služby, které vám cestování ještě více zpříjemní. Zažádat o členství a začít sbírat míle je navíc velice jednoduché.

Clanek 5aV rámci programu Emirates Skywards existují dva druhy mil. Jednak míle Skywards – ty lze získat prostřednictvím letů, promo akcí a nabídek partnerských společností a lze je vyměnit za různé odměny. Míle Skywards je možné proměnit na lety se společností easyJet, která létá do více než 30 zemí v Evropě a severní Africe. Míle lze využít k platbě letenky, tax, letištních či dalších poplatků včetně přepravy sportovního vybavení. Mílemi Skywards můžete také platit v obchodě Emirates High Street. Nabídka tohoto online obchodu zahrnuje zboží od stavebnic Lego až po iPody, takže si každý vybere podle libosti. Zboží si můžete prohlédnout v katalogu během všech letů Emirates nebo online na stránkách theemirateshighstreet.com.

V druhé řadě jsou statusové míle. Ty získáte pouze na letech s Emirates. Jejich počet závisí na vaší trase, typu sazby a cestovní třídě. Program Emirates Skywards nabízí čtyři členské třídy: modrou, stříbrnou, zlatou a platinovou. Po přihlášení do programu začínáte v modré třídě. Čím více budete s Emirates létat, tím více statusových mil získáte. Jakmile postoupíte do vyšších tříd, získáte další privilegia a výhody, jako je možnost využít přístupu do salónků či nechat se přednostně odbavit.

Clanek 5c